Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Filmy
Sledujute: Ztracená království: Afrika


69 %
Hodnocení ČSFD.cz

Ztracená království: Afrika

První várka čtyř dílů senzačního dokumentárního seriálu Ztracená království představuje neobyčejné příběhy starověkých afrických civilizací. Moderátor dr. Gus Casely-Hayford, který je expertem na dějiny umění, odhaluje zapomenutou historii předkoloniální éry Černého kontinentu. Ve vizuálně nádherných epizodách porovnává moderní Afriku s dávnou slávou jejích království a během cesty dech beroucí krajinou vzpomíná na jejich dávno zašlý lesk. Díky pomoci dalších archeologů a historiků série Ztracená království vypráví příběh o pyramidách v Súdánu, zkoumá hrdou minulost Etiopie, z trosek Velkého Zimbabwe cestuje do exotických obchodních měst na pobřeží indického oceánu a vzpomíná na Zlatý věk Mali. Těšte se na hodně zajímavé objevování historie Afriky.(TV Prima)

Zobrazit více
zdroj: ČSFD.cz
Ztracená království: Afrika


REŽIE

REKLAMA REKLAMAFilmy ZTRACENÁ KRÁLOVSTVÍ: AFRIKA - seznam řad:

Ztracená království: Afrika - 1. série

Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku