Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Filmy
Sledujute: Undateable


60 %
Hodnocení ČSFD.cz

Undateable

Danny Burton (Chris D'Elia) je bezstarostný tridsiatnik, ktorý pozoroval väčšinu svojich priateľov pri nadväzovaní vážnych vzťahov, no on ostal vždy sám. Keď sa jeho posledný kamarát Shannon (Dante Swain) rozhodne oženiť, Danny hľadá nového spolubývajúceho. Sľubným kandidátom je Justin (Brent Morin), vlastník baru Black Eyes v Detroite. Justin aj jeho partička priateľov totiž majú isté vlastnosti, ktoré im bránia nadväzovať vážne vzťahy. Hoci Danny sám dokáže okúzliť ženy na jednu noc, nedokáže so žiadnou z nich nadviazať hlbší kontakt. Podobným problémom trpí aj Dannyho atraktívna sestra Leslie (Bianca Kajlich), ktorá má nad tridsať, je rozvedená a s deťmi.(Incantator)

Zobrazit více
zdroj: ČSFD.cz

REKLAMA REKLAMAFilmy UNDATEABLE - seznam řad:

Undateable - 1. série
Undateable - 2. série
Undateable - 3. série

Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku