Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Filmy
Sledujute: Agresivní virus / The Strain


73 %
Hodnocení ČSFD.cz

7
Hodnocení IMDb.com

Agresivní virus / The Strain

Na medzinárodnom letisku Johna F. Kennedyho pristane lietadlo, ktorého svetlá nesvietia a dvere zostanú zatvorené. Doktor Ephraim Goodweather (Corey Stoll), špičkový epidemiológ a riaditeľ Centra pre kontrolu chorôb v meste New York, je na miesto privolaný, aby záležitosť spolu so svojím tímom vyšetril. Na palube objavujú dve stovky mŕtvych a štyroch preživších. Situácia sa skomplikuje potom, čo mŕtve telá obetí zmiznú z márnic. Goodweather a malá skupina odhodlaných ľudí, ktorí sú mu ochotní pomôcť, musia bojovať, aby ochránili nielen svojich milovaných, ale aj celé mesto od starodávnej hrozby, ohrozujúcej ľudstvo samotné – temného a krutého vírusu vampirizmu.

Zobrazit více
zdroj: ČSFD.cz

REKLAMA REKLAMAFilmy AGRESIVNÍ VIRUS / THE STRAIN - seznam řad:

Agresivní virus / The Strain - 1. série
Agresivní virus / The Strain - 2. série
Agresivní virus / The Strain - 3. série

Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku