Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Filmy
Sledujute: The Affair


80 %
Hodnocení ČSFD.cz

The Affair

The Affair sleduje milenecký vzťah Noaha Sollowaya a Alison Bailey po ich stretnutí v malom prímorskom mestečku Montauk na Long Islande.  Noah (Dominic West) pracuje v New Yorku ako učiteľ. Okrem toho je tiež spisovateľom; vyšla mu jedna kniha a teraz sa snaží o napísanie druhej. Je šťastne ženatým otcom štyroch detí, avšak ostáva odkázaný na bohatého svokra, ktorého nemá zrovna v láske. Alison (Ruth Wilson) je mladá čašníčka, ktorá sa snaží dať si dokopy svoj život aj manželstvo po tom, ako prišla tragicky o svojho syna. Keď sa ona a Noah stretnú, pokušenie na seba nenechá dlho čakať... Príbeh je rozprávaný oddelene z pohľadu Noaha a Alison.(nirvana91)

Zobrazit více
zdroj: ČSFD.cz

REKLAMA REKLAMAFilmy THE AFFAIR - seznam řad:

The Affair - 0. série
The Affair - 1. série
The Affair - 2. série
The Affair - 3. série

Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku