Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Filmy
Sledujute: Stan Against Evil


49 %
Hodnocení ČSFD.cz

Stan Against Evil

V mestečku Willard's Mill bolo v minulosti upálených 172 čarodejníc. Jedna z nich pred smrťou prekliala každého strážcu zákona, ktorý sa dostane na čelo mestečka. Viac ako tri storočia po tejto udalosti sa na pozíciu šerifa dostane Stan (John C. McGinley), ktorému sa ako jedinému nič nestane, chráni ho jeho oddaná manželka. Lenže keď je nútený odísť do dôchodku, prichádza nová šerifka. S jej príchodom sa vracajú taktiež nebezpeční démoni, ktorí chcú mestečko ovládnuť. Lenže keď Stan a šerifka Evie spoja sily, je aj ten najtemnejší démon bez šance.(Marceloo)

Zobrazit více
zdroj: ČSFD.cz

REKLAMA REKLAMAFilmy STAN AGAINST EVIL - seznam řad:

Stan Against Evil - 1. série
Stan Against Evil - 2. série

Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku