Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Filmy
Sledujute: Selfie


64 %
Hodnocení ČSFD.cz

7
Hodnocení IMDb.com

Selfie

Mierne namyslená, ale sympatická Eliza Dooley (Karen Gillan) trávi väčšinu svojho života na sociálnej sieti, kde každý svoj okamih zdieľa so svojimi 236000 fanúšikmi v podobe selfie. Jedného sychravého a ponurého dňa sa však zobudí na to, že hoci má tisícky virtuálnych priaznivcov, nemôže sa pochváliť ani jedným skutočným priateľom alebo priateľkou, ktorého by mohla zavolať. Rozhodne sa preto, že svoj život zmení, a požiada marketingového experta Henryho (John Cho), aby jej pomohol naučiť sa, ako si vybudovať skutočné medziľudské vzťahy.

Zobrazit více
zdroj: ČSFD.cz

REKLAMA REKLAMAFilmy SELFIE - seznam řad:

Selfie - 1. série

Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku