Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Filmy
Sledujute: Satisfaction


72 %
Hodnocení ČSFD.cz

Satisfaction

Provokatívny dramatický seriál skúma ústredné problémy moderného manželského vzťahu. Jeho hlavnými hrdinami sú manželský pár Neil Truman (Matt Passmore, The Glades) a jeho manželka Grace (Stephanie Szostak, Diabol nosí Pradu), ktorí sa síce ľúbia, no vnútorne majú dojem, že ich zdanlivo ideálnemu vzťahu niečo chýba. Avšak čo robiť, keď už máte všetko, no všetko vám nestačí? Neil a Grace hľadajú odpoveď na túto otázku a toto hľadanie im otvorí celú škálu šokujúcich a nekonvenčných možností. Ich konanie však môže viesť k ich vzájomnému odcudzeniu, najmä potom, čo si Neil najme detektíva, aby zistil, kam sa v niektoré dni Grace vytráca...(amto)

Zobrazit více
zdroj: ČSFD.cz

REKLAMA REKLAMAFilmy SATISFACTION - seznam řad:

Satisfaction - 1. série

Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku