Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Filmy
Sledujute: Rectify


76 %
Hodnocení ČSFD.cz

Rectify

Dramatický seriál sleduje príbeh Daniela Holdena (Aden Young), ktorý sa dostáva na slobodu po sedemnástich rokoch strávených v cele z dôvodu obvinenia a usvedčenia za znásilnenie a vraždu mladého dievčaťa. Pôvodne dostal trest smrti a 19 rokov čakal na konečný verdikt, až kým nové dôkazy vďaka DNA technológii preukázali jeho možnú nevinu. Daniel sa teraz vracia do svojho rodného mesta a snaží sa začleniť do bežného života. Komunita ho však neprijme jednoducho, pretože mnohí si stále myslia, že je vinný.(Dearon)

Zobrazit více
zdroj: ČSFD.cz

REKLAMA REKLAMAFilmy RECTIFY - seznam řad:

Rectify - 1. série
Rectify - 2. série
Rectify - 3. série
Rectify - 4. série

Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku