Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Filmy
Sledujute: Origin


66 %
Hodnocení ČSFD.cz

Origin

Kolonie Thea je vysněným místem každého člověka, který něčeho lituje natolik, aby chtěl nový začátek. Ať už jste gangster, podvodník, doktor nebo outsider, v kolonii to nikoho nezajímá, pro Theu jste novým člověkem, který získal čistý štít. Miliony lidí raději zahodilo vlastní život a odletělo skrze vesmír za novým životem. Cesta je o to víc populární, že se o nic nemusíte starat a celou cestu v klidu prospíte za dozoru posádky. Problém ovšem nastane ve chvíli, kdy se část kolonistů probudí předčasně během cesty na liduprázdné lodi, bez jakékoli odpovědi na to, co se stalo.(UncleMorty)

Zobrazit více
zdroj: ČSFD.cz

REKLAMA REKLAMAFilmy ORIGIN - seznam řad:

Origin - 1. série

Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku