Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Filmy
Sledujute: Nebezpečná identita / Ringer


75 %
Hodnocení ČSFD.cz

Nebezpečná identita / Ringer

Ak je celý váš život klamstvom, rozoznáte ešte pravdu?Dve sestry - dvojčatá Bridget Kellyová a Siobhan Martinová kvôli tragédii v minulosti vyrastali oddelene. V súčasnosti má mladá Bridget život plný problémov, je na úteku pred podsvetím, gangstrami aj spravodlivsťou, a preto odletí do New Yorku a zmení si identitu. Vydáva sa za svoju bohatú sestru - dvojča Siobhan, ktorá tajomne zmizla. Čoskoro však zistí, že ani sestra nemá na ružiach ustlané a trápia ju podobné problémy. Aj jej život, plný nebezpečenstva, je v permanentnom ohrození. Bridget, ktorá prevzala sestrinu identitu, si zmenou nepomohla a dostala sa do ešte zložitejších situácií. Odhalí šokujúce tajomstvá nielen o sestrinom živote a jej manželstve, ale aj o jej najlepšej priateľke Gemme Butlerovej a jej manželovi Henrym. Keď si Siobhanin manžel Andrew Martin na svojej "manželke" všimne podstané zmeny v jej správaní a začne ju podozrievať, sled dramatických situácií, ktorý nastane, je už nezvratný a nezastaviteľný.(oficiální text distributora)

Zobrazit více
zdroj: ČSFD.cz

REKLAMA REKLAMAFilmy NEBEZPEČNÁ IDENTITA / RINGER - seznam řad:

Nebezpečná identita / Ringer - 1. série

Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku