Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Filmy
Sledujute: Nahá věda / Naked Science


72 %
Hodnocení ČSFD.cz

Nahá věda / Naked Science

Trinásťdielny dokumentárny serial USA, v ktorom nám vedci objasňujú skutočnú silu prírodných živlov, pôvod legiend, ktorých tajomstvo sme dodnes nevylúštili aj podstatu človeka. Odhaľuje pravdu skrývajúcu sa za mnohými polemickými vedeckými témami našej doby. Každá časť nastoľuje samostatný problém vedeckého výskumu a sleduje špičkových odborníkov pri triedení dôkazov, ktoré prinášajú prekvapujúce odhalenia. Na rôznych pokusoch zisťujú, nakoľko by príroda a jej katastrofy mohli ohroziť existenciu našej planéty a tým aj ľudstva. Tento dynamický seriál využíva dramatické rekonštrukcie a špeciálne efekty v štýle, ktorý je pre diváka vysoko atraktívny.(oficiální text distributora)

Zobrazit více
zdroj: ČSFD.cz

REKLAMA REKLAMAFilmy NAHÁ VĚDA / NAKED SCIENCE - seznam řad:

Nahá věda / Naked Science - 1. série

Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku