Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Filmy
Sledujute: Mixology


62 %
Hodnocení ČSFD.cz

Mixology

Jeden bar. Jedna noc. Deset svobodných lidí. Vítejte v Mixu, luxusním baru na Manhattanu. Čerstvě nezadaný Tom, kterého odkopla snoubenka, nebyl ve společnosti již více než deset let. Jeho nejlepší přátelé, sexy sebevědomý Cal a neskutečně rychle kecající Bruce se Toma snaží hodit zpět do světa randění, ať už se mu to líbí nebo ne.Prvním protějškem Toma je Maya, právnička, která je stejně krásná, jako drsná. Netrvá dlouho a Tomovi tečou slzy. A pak to jde od desíti k pěti. Mayina zasnoubená kamarádka Liv, agresivní svobodná máma Jessica, její mladší naivní sestra Janey, servírka Kacey, záhadný barman Dominic a neúspěšný internetový podnikatel Ron, který je opilý a prožívá nejhorší noc svého života.Každá epizoda ukáže dvě postavy, které se poprvé setkají. V pilotu je to Tom s Mayou, ale během celé série se pět hlavních kluků setká s pěti hlavními dívkami. Najdou lásku? Najdou teplou postel? Nebo snad skončí se studeným drinkem, který jim stéká z obličeje? (Zdroj: http://www.serialzone.cz)(oficiální text distributora)

Zobrazit více
zdroj: ČSFD.cz
Mixology


OSOBNOSTI


REKLAMA REKLAMAFilmy MIXOLOGY - seznam řad:

Mixology - 1. série

Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku