Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Filmy
Sledujute: Madam Secretary


57 %
Hodnocení ČSFD.cz

Madam Secretary

Elizabeth McCord (Téa Leoni) je chytrá a odhodlaná nová štátna tajomníčka zodpovedná za medzinárodnú diplomaciu. Neváha využívať politické nástroje na dosiahnutie cieľov v rámci svojej pôsobnosti a obchádzať protokoly, aby vyriešila celosvetové aj domáce problémy na rovine Bieleho domu i vo vlastnom domove. Kedysi bola geniálnou analytičkou CIA, no z etických dôvodov túto prácu opustila a pôsobila ako vysokoškolská profesorka. Teraz sa vracia do verejného života na priamu žiadosť prezidenta, po podozrivej smrti jej predchodcu v úrade. Prezident (Keith Carradine) si cení jej apolitickosť, rozsiahle vedomosti o Strednom Východe, talent na jazyky a schopnosť myslieť inak ako väčšina.(Weezy22)

Zobrazit více
zdroj: ČSFD.cz

REKLAMA REKLAMAFilmy MADAM SECRETARY - seznam řad:

Madam Secretary - 1. série
Madam Secretary - 2. série
Madam Secretary - 3. série
Madam Secretary - 4. série

Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku