Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Filmy
Sledujute: Helix


62 %
Hodnocení ČSFD.cz

Helix

Kto sa hrá na Boha, zaplatí za to. Tím vedcov z Centra pre kontrolu chorôb cestuje do high-tech výskumného zariadenia Arctic Biosystems v Arktíde, kde má skúmať začiatok vypuknutia nového nebezpečného vírusového ochorenia. Jeho členky a členovia sa však ocitajú v boji na život a na smrť, ktorý môže byť kľúčom k záchrane ľudstva, ale tiež príčinou jeho celkového zničenia. Táto smrteľná hrozba je len špička ľadovca a čím rýchlejšie sa vírus vyvíja, tým viac vychádzajú na povrch desivé pravdy.(Torrs)

Zobrazit více
zdroj: ČSFD.cz

REKLAMA REKLAMAFilmy HELIX - seznam řad:

Helix - 1. série
Helix - 2. série

Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku