Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Filmy
Sledujute: Hawking a věda budoucnosti


65 %
Hodnocení ČSFD.cz

Hawking a věda budoucnosti

Pořad Hawking a věda budoucnosti se zabývá nejnovějšími inovacemi. Profesor Hawking se v každém díle zaměří na jednu oblast pokroku a vyšle pět špičkových vědců, aby aktivně otestovali vynálezy a průlomové objevy. Tým prozkoumá způsoby vylepšování lidského těla, virtuální svět, bio-mimikry či špičkové technologie v nouzových situacích. Budou se zabývat širokou oblastí od vyspělých robotů a neuvěřitelných digitálních subjektů přes špičkové inteligentní domy až po elektronické mozkové stimulace. Pořad odhalí, jak věda vylepšuje naše životy. Na základě důkazů, které shromáždí, bude tým vědců odhadovat dobu, kdy se dané invence stanou běžnou součástí našich životů a budeme z nich mít užitek. Hawking pak na základě svých úsudků předpovídá, jak náš svět bude v příštích letech vypadat.(National Geographic)

Zobrazit více
zdroj: ČSFD.cz
Hawking a věda budoucnosti


OSOBNOSTI


REKLAMA REKLAMAFilmy HAWKING A VĚDA BUDOUCNOSTI - seznam řad:

Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku