Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Filmy
Sledujute: Fargo


91 %
Hodnocení ČSFD.cz

Fargo

Bemidji, zasnežené a spiace mestečko v Minnesote, prakticky zapadákov, kde každý pozná každého, sa zo dňa na deň zmení po tom, čo sa tam nevedno odkiaľ objaví neznámy cudzinec (Billy Bob Thornton) a behom 24 hodín sa udeje séria brutálnych vrážd, ktorých obeťou sa stane i náčelník miestnej polície. Avšak ten, komu táto udalosť najviac zmení doposiaľ pokojný a všedný život, je poisťovací agent Lester Nygaard (Martin Freeman), ktorý na podivínskeho chlapa narazí jedného dňa v nemocničnej čakárni...(sochoking)

Zobrazit více
zdroj: ČSFD.cz

REKLAMA REKLAMAFilmy FARGO - seznam řad:

Fargo - 1. série
Fargo - 2. série
Fargo - 3. série

Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku