Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Filmy
Sledujute: Extrémní rybáři / Hardliners


65 %
Hodnocení ČSFD.cz

Extrémní rybáři / Hardliners

Dobrodružný seriál odehrávající se na moři se zaměřuje na unikátní skupinu drsných chlapů, kteří denně riskují život při lovu obřích ryb u východního pobřeží Austrálie. Kapitáni a posádky různého ražení si vydělávají na živobytí na rušných dopravních trasách za doprovodu obávaných žraloků, včetně žraloků bílých, tygřích a mako. Extrémní rybáři se musejí vydávat i do zimních bouří jižního Tichého oceánu a těsně si vyhýbat s nákladními loděmi, které často proplouvají napříč a trhají rybářské vlasce. Odměnou jsou jim velcí tuňáci, a především vysoce cenění tuňáci australští, kteří se obratem exportují do Japonska. Prvotřídní ryba může mít hodnotu rodinného sedanu. Za průměrného tuňáka lze v aukci získat tisíce dolarů. Přestože mohou vydělávat velmi slušné peníze, někdy přijdou i těžké časy, kdy může vyčerpaná posádka pracovat celé dny a neuloví jedinou rybu. A bez ryb nejsou peníze. Pořad nabízí pozoruhodný a fascinující pohled na vytrvalost a statečnost člověka. V závěru budou diváci žasnout nad nezlomnou odvahou, smyslem pro humor a pevnou vůlí extrémních rybářů.(oficiální text distributora)

Zobrazit více
zdroj: ČSFD.cz
Extrémní rybáři / Hardliners


REKLAMA REKLAMAFilmy EXTRÉMNÍ RYBÁŘI / HARDLINERS - seznam řad:

Extrémní rybáři / Hardliners - 1. série

Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku